Zaawansowana technologia oczyszczalni one2clean

W ostatnich latach branża przydomowych oczyszczalni ścieków bardzo się rozwinęła. Obecnie kładzie się nacisk na bardzo zaawansowane systemy, wyposażone w dużą ilość pomp, czujników i zaworów. Niestety ze względu na stopień skomplikowania, systemy te są podatne na częste awarie. Kupując oczyszczalnię one2clean, otrzymujesz proste, niezawodne i sprawdzone rozwiązanie, które będzie bezpieczne zarówno dla środowiska, jak i dla domowego budżetu.

one2clean stanowi kolejne udoskonalenie sprawdzonej technologii oczyszczania ścieków SBR i posiada duże zalety, jeśli chodzi o koszty eksploatacji i bezpieczeństwo pracy.

Dzięki one2clean oczyszczanie ścieków jest bezpieczne i ekonomiczne!

one2clean potrzebuje tylko trzech operacji do oczyszczenia ścieków.

Oczyszczanie odbywa się w jednej komorze i tylko w jednym zbiorniku. Dzięki temu odpadają zbędne procesy przepompowywania przy doprowadzaniu ścieków i odprowadzaniu osadu.

Oczyszczanie ścieków

Ścieki dopływają bezpośrednio do strefy biologicznego oczyszczania bez konieczności ich przepompowywania. Napowietrzanie w całym zbiorniku powoduje szybkie rozpoczęcie procesu oczyszczania. Mikroorganizmy rozpoczynają natychmiast oczyszczanie biologiczne.

Faza sedymentacji

Po zakończeniu procesu napowietrzania przez system sterowania, osad czynny opada na dno zbiornika. W górnej części zbiornika tworzy się warstwa ścieku oczyszczonego.

Odprowadzanie ścieku oczyszczonego

Oczyszczony ściek jest odpompowywany ze zbiornika i proces oczyszczania może się rozpocząć ponownie.

 

one2clean nie generuje nieprzyjemnych zapachów.

Dzięki unikalnej technologii oczyszczania one2clean, wszystkie ścieki są od razu natleniane. Dlatego oczyszczalnia pracuje bez emisji zapachów.

one2clean spełnia wszystkie wymogi w zakresie oczyszczania ścieków

Przydomowa oczyszczalnia ścieków one2clean gwarantuje uzyskanie parametrów ścieków, zgodnych z obowiązującym prawem. Zapewnia to nabywcy wysokie bezpieczeństwo inwestycji.