Najprostszym sposobem zagospodarowania wody deszczowej jest jej odprowadzenie rurami kanalizacyjnymi do podziemnego układu rozsączającego zbudowanego z modułów w formie tunelu lub skrzynki o perforowanych ścianach.

Rozsączanie wody deszczowej​

Rozsączanie wody deszczowej

W ofercie zbiorniki: retencyjne odpływowe z regulacją przepływu, szczelne bezodpływowe, szczelne do celów p.poż. oraz chłonne.

Retencja

Retencja

Zbiorniki na deszczówkę będą Państwu służyć przez wiele lat. Wysokiej jakości materiały wykorzystane do ich produkcji są gwarancją atrakcyjnego wyglądu, odpornego na działanie czasu i warunków atmosferycznych.

Zbiorniki naziemne na wodę deszczową

Zbiorniki naziemne na wodę deszczową

W ofercie znajduje się szeroki zakres objętości i form zbiorników podziemnych i naziemnych oraz gotowe rozwiązania systemowe służące do gromadzenia i wykorzystania wody deszczowej.

Zbiorniki podziemne na wodę deszczową

Zbiorniki podziemne na wodę deszczową

Filtry wody deszczowej służą do zatrzymywania zanieczyszczeń stałych i zapobiegają zamulaniu systemu zagospodarowania wody deszczowej.

Filtry wody deszczowej

Filtry wody deszczowej

Gruntownie sprawdzona technologia, o gwarantowanej przez nas jakości gwarantowanej. Charakteryzuje się cichą pracą. Pompy wykonana z niekorodujących materiałów.

Pompowanie

Pompowanie

Oczyszczalnia Bio Solid działa w systemie SBR w dwóch cyklach dwunastogodzinnych. W zależności od potrzeb oferujemy 2 lub 3 zbiornikowe rozwiązania.

Oczyszczalnie ścieków

Oczyszczalnie ścieków

Woda jest filarem naszego życia, a mimo to często nie zwracamy na nią uwagi. Jednym z największych niebezpieczeństw jest skażenie wody substancjami ropopochodnymi.

Separatory

Separatory

Instalacja do odzysku wody szarej polega na równoległym „orurowaniu” mieszkania. Z odpływów w prysznicu, czy zlewie idą rury, odprowadzając wodę do napowietrzonego zbiornika.

Odzysk wody szarej

Odzysk wody szarej

Kompostowniki wykonane są z wysokiej jakości materiałów wodoszczelnych odpornych na promienie UV i gwarantujących długą żywotność. Są łatwe w montażu i wygodne w użytkowaniu.

Kompostowniki

Kompostowniki